MINUTNIK KUCHENNY JAJKO ORION 130734

MINUTNIK KUCHENNY JAJKO ORION 130734

MINUTNIK KUCHENNY JAJKO ORION 130734   Wykonany z tworzywa sztucznego. Maksymalny czas do odmierzenia. to 60 minut. Bardzo łatwy i szybki w obsłudze. Ułatwi dopilnowania odpowiedniego stopnia ugotowania jajek. makaronu i wielu innych produktów.

Cena: 17.09

Kod_producenta: 130734

Producent: ORION

Sztuk w magazynie: 7


UGNIATACZ DO ZIEMNIAKÓW COLORI NIEBIESKI 30720 VIALLI DESIGN

Lekki. wygodny i poręczny ugniatacz do ziemniaków Colori marki Vialli Design. został stworzony by skutecznie i szybko ułatwić przygotowanie ziemniaków do podania na talerz. Jego kształt i wyprofilowana rączka sprawiają. że jest wygodny w użyciu i bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Jako dopełnienie całej linii Colori stanowi piękny stojak. podstawkę do reszty akcesoriów kuchennych. Ugniatacz został wykonany z wysokiej jakości nylonu i doskonale wytrzymuje temperatury do 210 stopni Celsjusza. Produkt nadaje się do mycia w zmywarce.

Cena: 10.40

Kod_producenta: 30720

Producent: VIALLI DESIGN

Sztuk w magazynie: 7jak zrobic sok z wisni, butelka 200 ml, kaktus sklep, gustav klimt kiss, czajnik biały elektryczny, półki plastikowe, oznaczenie indukcji, jak uratować bitą śmietanę, ugotowana kasza jaglana, stolnica bambusowa duża, tania porcelana wyprzedaż, simplicol czarny, kieliszki do likierów, zlewanie wina do butelek, podkładki metalowe duże, naczynia porcelanowe, jakie kieliszki do czego…

Author: admin