MASELNICZKA LIVIO KWIAT CZERWONA VIALLI DESIGN

MASELNICZKA LIVIO KWIAT CZERWONA VIALLI DESIGN

Wiosna na stole dzięki kolorowym akcesoriom z serii Livio marki Vialli Design! Przykrywka maselniczki została wykonana z wysokiej jakości silikonu. a na wierzchu została uwieńczona ozdobnym kwiatem. Podstawka maselniczki wykonana z białej porcelany. świetnie kontrastuje z nasyconym. żywym kolorem przykrywki. Maselniczka jest na tyle duża. że spokojnie zmieścimy pod przykryciem osełkę. Maselniczka zapakowana jest w eleganckie opakowanie prezentowe. Maselniczka nadaje się do mycia w zmywarce.

Cena: 44.00

Kod_producenta: 30423

Producent: VIALLI DESIGN

Sztuk w magazynie: 7


MISKA LIVIO KWADRATOWA POMARAŃCZOWA14cm 31390 VIALLI DESIGN

Nowoczesna. kwadratowa miska z serii Livio polsko-włoskiej marki Vialli Design. Produkt został wykonany z wysokiej jakości akrylu. Oryginalny i przyciągający uwagę design miski sprawia. że naczynie pełni nie tylko funkcję praktyczną ale również dekoracyjną na stole. Biały kolor wewnątrz miski i soczysty. intensywny kolor z zewnątrz doskonale ze sobą kontrastuje. W naczyniu można serwować sałatki. owoce. drobne przekąski jak np. ciasteczka. cukierki itp.

Cena: 18.80

Kod_producenta: 31390

Producent: VIALLI DESIGN

Sztuk w magazynie: 7


66.49

0

Cena: 10

:

Producent: ORION

Sztuk w magazynie: 5odprysk na płycie indukcyjnej, patelnie kinghoff, płyta elektryczna amica, pudełka na buty, jak przygotowac nowy czajnik do uzycia, obiady na parze, słoik 2 litry, przypalone garnki, tani prezent dla mamy, młynek żarnowy ręczny, patelnia żeliwna duka, ulozenie sztuccow na stole, rondel do duszenia mięsa, świat aluminium, karafka na oliwę, czym wyczyścić garnki z zewnątrz, blacha allegro…

Author: admin