TORTOWNICA BLASZANA MARMUREK Ø28cm BRUNBESTE BB-1036

TORTOWNICA BLASZANA MARMUREK Ø28cm BRUNBESTE BB-1036

– Tortownica wyposażona w otwierający ściankę boczną zamek.- wnętrze pokryte specjalną wytrzymałą marmurkową powłoką nieprzywieralną.- zewnętrzne odporna na wysoką temperaturę i korozję.- powłoka sprawia że jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i wygodna w użyciu.- oszczędzasz energię i chronisz środowisko.- Rozmiar: Ø28 x 6.5 cm Pamiętać należy aby nie używać ostrych przyborów aby zapobiec nadmiernym porysowaniom powłoki nie-przywieralnej. Zalecane jest mycie ręczne.

Cena: 18.90

Kod_producenta: BB-1036

Producent: BRUNBESTE

Sztuk w magazynie: 3


MINUTNIK KUCHENNY JAJKO ORION 130731

MINUTNIK KUCHENNY JAJKO ORION 130731   Wykonany ze stali nierdzewnej. Maksymalny czas do odmierzenia. to 60 minut. Bardzo łatwy i szybki w obsłudze. Ułatwi dopilnowania odpowiedniego stopnia ugotowania jajek. makaronu i wielu innych produktów.

Cena: 26.59

Kod_producenta: 130731

Producent: ORION

Sztuk w magazynie: 7


KH-3957

KiNGHOFF

Cena:

50.49: 3

0: 99

Sztuk w magazynie: 3czyszczenie czajnika, świat agd, maszynka do kiełbas, wc z półką, wyciskarka do czosnku, ile lyzka ma gram, zestaw przyborów kuchennych na wieszaku, chlebak stalowy, zdrowe brownie, kapusta kiszona jak długo przechowywać, pomysły na szybkie obiady, kawiarka na indukcje, szpinak z patelni, talerze płaskie, kruszonka bez masła, blacha do ciasta, patelnie na indukcję, choroby cisów, talerze porcelana, ociekacz na sztućce ceramiczny, luiza wężyk, sklepy gospodarstwa domowego…

Author: admin