CZAJNIK STALOWY SATYNA 2.2L KINGHOFF KH-3774

CZAJNIK STALOWY SATYNA 2.2L KINGHOFF KH-3774

  Czajnik stalowy z gwizdkiem KINGHOFF o pojemności 2.2L. Wykończenie satynowe.   • Wykonany ze stali nierdzewnej.• Dno akutermiczne idealnie podgrzewa i długo utrzymuje ciepło!• Gwizdek zintegrowany. odchylany przyciskiem pod uchwytem.• Przystosowany do wszystkich kuchenek. w tym indukcyjnych.• Wymiary: średnica spodu – 20 cm. średnica pow. grzewczej – 15 cm.• Uchwyty bakielitowe zapobiegają oparzeniom.    

Cena: 43.89

Kod_producenta: KH-3774

Producent: KiNGHOFF

Sztuk w magazynie: 3


GARNKI STALOWE KINGHOFF SILVER MARBLE 12 ELE KH-4457

KOMPLET GARNKÓW 12 ELE. KINGHOFF z PATELNIĄ Z POWŁOKĄ GRANITOWĄ. Komplet wykonany ze stali chromowo-niklowej 18/10. Stal nierdzewna chromowo-niklowa z której wykonany jest cały komplet jest nierdzewna. wytrzymała i długowieczna. Zastosowany materiał jest nie tyko najlepszy z możliwych. ale także świetnie się prezentuje i jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu oraz posiada właściwości bakteriobójcze.  Naczynia w tym komplecie są delikatnie matowane (INOX). Ferromagnetyczne 5-warstwowe dno akutermiczne (5mm) z warstwą aluminiową gwarantuje doskonały rozdział i magazynowanie ciepła. Wszystkie garnki z kompletu można używać na wszystkich rodzajach kuchenek. również na kuchni indukcyjnej. Nitowane uchwyty (polerowane). Na wewnętrznej stronie każdego garnka znajduje się praktyczna miarka.

Cena: 64.90

Kod_producenta: TS-1360

Producent: TIROSS

Sztuk w magazynie: 3


DESKA DO KROJENIA 27 X 19CM BAMBUSOWA KINGHOFF KH-1136

Bambusowa deska do krojenia 27 x 19cm firmy KINGHOFF. Ekologiczny materiał użyty do produkcji deski zapewnia dużą trwałość. solidność i estetyczny wygląd. Drewno bambusowe jest twarde (twardsze od dębu). bardziej odporne na ścieranie i uszkodzenia. a jednocześnie nie tępi noży. Poprzeczne ułożenie sprasowanej trawy bambusowej zapobiega nadmiernemu wsiąkaniu soków. przyspiesza też wysychanie desek.Deska jest impregnowana olejem jadalnym.      

Cena: 16.39

Kod_producenta: KH-1136

Producent: KiNGHOFF

Sztuk w magazynie: 3bogate w magnez, porcelana jaworzyna, jasło huta szkła, formy do ciasta, zaparzacz do kawy elektryczny, pakowanie produktów, nóż monterski gerlach, ambition patelnie, kosze wiklinowe poznań, jak usunąć przypalenie, lustro plastikowe, zestaw obiadowy 12 osób, jedna łyżka to ile gram, jak robić wino, cięcie krzewów owocowych…

Author: admin